Трансмісійне мастило WOLF Vitaltech ATF DIII 205 л
Очікується у продажу 43 692 грн. Вид трансмісії: АКПП; Тип: напівсинтетичне; Об'єм (л): 205; Відповідність стандартам: DEXRON IIIG; Допуски виробників: MAN 339 V1/Z1; MB 236.5/236.9; |
WOLF Vitaltech ATF DIII 205L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації WOLF Vitaltech ATF DIII
Ціни на WOLF Vitaltech ATF DIII |
---|---|---|---|---|
WOLF Vitaltech ATF DIII 1 л | від 313 грн. | 8 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech ATF DIII 5 л | від 1 202 грн. | 8 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech ATF DIII 20 л | від 4 589 грн. | 10 пропозицій | ||
WOLF Vitaltech ATF DIII 60 л | від 13 257 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →