Трансмісійне мастило WOLF Extendtech 80W-90 GL5 5 л (8304507)
WOLF Extendtech 80W-90 GL5 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLF Extendtech 80W-90 GL5 5 л
Усі ціни 9 →Олива трансмісійна WOLF Extendtech GL-5 80W-90, 5л (8304507) 8304507 | 1 123 грн. |
Трансмісійна олива Wolf EXTENDTECH 80W90 GL 5 5л (8304507) 8304507 | 1 270 грн. |
Wolf Трансмісійна олива Wolf EXTENDTECH 80W90 GL 5 5л (8304507) 8304507 | 1 273 грн. |
Трансмісійна олива Wolf EXTENDTECH 80W90 GL 5 5л (8304507) | 1 259 грн. |
Олія трансмісійна 5л 80W-90 GL 5 Extendtech WOLF, 8304507, / | 1 304 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації WOLF Extendtech 80W-90 GL5
Ціни на WOLF Extendtech 80W-90 GL5 |
---|---|---|---|---|
WOLF Extendtech 80W-90 GL5 1 л | від 276 грн. | 8 пропозицій | ||
WOLF Extendtech 80W-90 GL5 5 л | від 1 123 грн. | 9 пропозицій | ||
WOLF Extendtech 80W-90 GL5 20 л | від 3 799 грн. | 9 пропозицій | ||
WOLF Extendtech 80W-90 GL5 60 л | від 14 157 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →