Болгарка Worcraft CAG-S20LIBH-125
Відео 5Фото 8 |
Worcraft CAG-S20LIBH-125 акк. відсутнійкейс / акк. 1 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Worcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Worcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Worcraft CAG-S20LIBH-125
Болгарка (Кутова шліфмашина) Worcraft CAG-S20LIBH-125 | 2 487 грн. |
Акумуляторна безщіткова шліфмашина кутова Worcraft CAG-S20LIBH-125 без АКБ | 2 350 грн. |
Акумуляторна безщіткова шліфмашина кутова Worcraft CAG-S20LIBH-125 з АКБ ( | 4 867 грн. |
Акумуляторна безщіткова шліфмашина кутова Worcraft CAG-S20LIBH-125 з акуму | 5 837 грн. |
Відеоогляди
Модификації Worcraft CAG-S20LIBH-125
Ціни на Worcraft CAG-S20LIBH-125 |
---|---|---|---|---|
Worcraft CAG-S20LIBH-125 | від 2 350 грн. | 6 пропозицій | ||
Worcraft CAG-S20LIBH-125B | від 4 990 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →