Болгарка Haisser GA-212S
Фото 3 |
Haisser GA-212S |
|
Модель GA-212S поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser GA-212S
Усі ціни 14 →Угловая шлифмашина аккумуляторная Haisser GA-212S (122139) - без аккумулят | 2 138 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Haisser GA-212S | 2 204 грн. |
Шлифовальная машина HAISSER GA-212S 18В, 125мм (без АКБ и ЗУ) (122139) 122 | 2 098 грн. |
Шліфувальна машина HAISSER GA-212S 18В, 125мм (без АКБ та ЗП) (122139) 122 | 2 210 грн. |
Болгарка акумуляторна Haisser GA-212S (без АКБ і ЗП) 122139 | 2 055 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →