Садова повітродувка-пилосос Worcraft CLB-S20Li
Відео 1Фото 6 |
Worcraft CLB-S20Li |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Worcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Worcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Worcraft CLB-S20Li
Акумуляторна повітродувка Worcraft CLB-S20Li без АКБ і ЗП, для збирання ли | 1 860 грн. |
Акумуляторний повітродув Worcraft CLB-S20Li без акумулятора і зарядного пр | 1 860 грн. |
Акумуляторна повітродувка Worcraft CLB-S20Li без АКБ і ЗП, садовий 20В | 1 860 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →