Садова повітродувка-пилосос AL-KO LB 2060 (113537)
AL-KO LB 2060 |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AL-KO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AL-KO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AL-KO LB 2060
Усі ціни 19 →Воздуходувка аккумуляторная Al-Ko LB 2060 | 2 399 грн. |
Воздуходувка акумуляторна AL-KO LB 2060 Easy Flex, без акб і з/п 113537 | 2 399 грн. |
Повітродувка акумуляторна AL-KO LB 2060 (113537) 113537 | 2 399 грн. |
Акумуляторна повітродувка-пилосос AL-KO LB 2060 EasyFlex (20 В, без АКБ) ( | 2 400 грн. |
Садовая воздуходувка AL-KO Lb 2060 (113537) | 2 399 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →