ТВ тюнер World Vision T625D4
Відео 1Фото 3 |
World Vision T625D4 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог World Vision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі World Vision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити World Vision T625D4
Усі ціни 22 →World Vision T625D4 | 520 грн. |
ТВ-ресивер World Vision T625D4 | 650 грн. |
Комплект Т2 телебачення (Тюнер DVB-T2 World Vision T625D4 + Антена для Т2 | 940 грн. |
Комплект Т2 телебачення (Тюнер DVB-T2World Vision T625D4+ Антена для Т2 зо | 1 120 грн. |
Комплект Т2 телебачення (Тюнер DVB-T2 World Vision T625D4+ Антена для Т2 Л | 970 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →