ТВ тюнер World Vision T624D2
Відео 5Фото 2 |
World Vision T624D2 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог World Vision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі World Vision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити World Vision T624D2
Усі ціни 10 →World Vision T624D2 | 470 грн. |
ТВ-ресивер World Vision T624D2 | 590 грн. |
Дачний комплект DVB-T2 (телебачення в квартиру, на дачу, в гараж) тюнер Wo | 1 050 грн. |
Комплект Т2 телебачення (тюнер/ресивер World Vision Т624D2 + Антена для Т2 | 860 грн. |
Готовий комплект Т2 із підсилювачем (Тюнер DVB-T2 WV World Vision Т624D2+ | 930 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →