ТВ тюнер World Vision T624D4
Відео 1Фото 3 |
World Vision T624D4 2022 рік |
|
Простий та надійний стаціонарний цифровий телевізійний тюнер для прийому трансляцій цифрового мовлення в ефірному та кабельному форматі (DVB-T/T2, DVB-C). Позиціонується як товар середньої цінової категорії. Є однією з найпопулярніших моделей тюнерів 2022 з можливістю підключення до глобальної мережі для перегляду IPTV-трансляцій, Youtube та доступу до широкої бібліотеки контенту онлайн-кінотеатру Megogo.
Виконаний у стильному металевому корпусі, оснащений вбудованим блоком живлення. Апаратною основою цифрового ТВ-тюнера World Vision T624D4 стала продуктивна платформа NationalChip GX6701, що працює під пропрієтарною операційною системою, що забезпечує стабільну та чуйну роботу пристрою. Ця модель може декодувати та виводити на будь-який цифровий (HDMI) або аналоговий (AV-out) телевізор повний асортимент вітчизняних телеканалів, що налічує понад 30 найменувань. Цифрова передача сигналу забезпечує бездоганну якість зображення з роздільною здатністю до 1080р. Підтримується підключення USB-флеш накопичувачів, мобільних жорстких дисків або Wi-Fi-адаптерів на чіпсетах Ralink RT5370 чи Mediatek MT7601.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог World Vision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі World Vision.
Купити World Vision T624D4
Усі ціни 20 →World Vision T624D4 | 485 грн. |
Т2 приставка World Vision T624D4 | 898 грн. |
ТВ-ресивер World Vision T624D4 | 605 грн. |
Комплект Т2 телебачення (Тюнер DVB-T2 World Vision T624D4 IPTV+ Антена для | 1 110 грн. |
Комплект Т2 телебачення (Тюнер DVB-T2 World Vision T624D4 IPTV+ Антена для | 1 020 грн. |