Моторне мастило XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line 4 л (XA 20208)
Очікується у продажу 1 388 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 4; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A3/B3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-01; Допуски Mercedes-Benz: 229.3 |
XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line
Ціни на XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line 1 л | від 402 грн. | 1 пропозиція | ||
XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line 4 л | від 1 388 грн. | 1 пропозиція | ||
XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line 5 л | від 1 869 грн. | 1 пропозиція | ||
XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line 20 л | від 5 310 грн. | 2 пропозиції | ||
XADO Atomic Oil 5W-40 SL/CF City Line 60 л | від 14 965 грн. | 4 пропозиції |