Термометр / барометр Xiaomi Atuman Duka TH1
Відео 2Фото 7 |
Xiaomi Atuman Duka TH1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Atuman Duka TH1
Xiaomi ATuMAn Duka TH1 K 214109 | 599 грн. |
Термогігрометр Xiaomi ATuMan Duka White TH1 Термогігрометр Xiaomi ATuMan D | 599 грн. |
Датчик температури та вологості ATuMAn Duka TH1 | 520 грн. |
Відеоогляди