Настільна лампа Xiaomi Computer Monitor Light Bar
Відео 11Фото 12 |
Xiaomi Computer Monitor Light Bar |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Computer Monitor Light Bar
Усі ціни 14 →Лампа для монітора Xiaomi MiJia Computer Monitor Light Bar (BHR4838GL/MJGJ | 2 179 грн. |
Офісна Настільна лампа Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar (BHR4838GL/MJG | 1 899 грн. |
Офисная Настольная лампа Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar (BHR4838GL/M | 1 859 грн. |
MI computer monitor light bar | 1 799 грн. |
Подсветка для монитора Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar (BHR4838GL) BH | 1 639 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →