Настільна лампа Xiaomi Mijia Table LED
Відео 13Фото 4 |
Xiaomi Mijia Table LED |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mijia Table LED
Усі ціни 13 →Настільна лампа Xiaomi MiJia Table LED 1S (MJTD01SYL) White | 2 019 грн. |
Умный светильник Xiaomi MiJia Table Led 1S White (MJTD01SYL/MUE4105GL) | 1 999 грн. |
Розумний світильник Xiaomi MiJia Table Led 1S White (MJTD01SYL/MUE4105GL) | 2 059 грн. |
Mi LED Desk Lamp 1S (працює з Apple Home Kit) | 1 799 грн. |
MiJia Table LED 1S White (MJTD01SYL/MUE4105GL) Ф08203 | 2 099 грн. |
Коли звичайна лампа змінює погляди життя. Звучить смішно, але мої вимоги до настільних ламп були "щоб тільки світло не тьмяне". А тут кількість функцій, які на перший погляд здаються абсолютним пустощом, вже через короткий час стає необхідністю. У неї стильний, але мінімалістичний дизайн та одна кругла кнопка. Цією кнопкою можна увімкнути/вимкнути лампу, накрутити потрібну яскравість, вибрати температуру світла від холодного до теплого та інші фокуси. Але механічне управління поступається управлінню через телефон. Після завантаження програми ти наказуєш світлом. Зручно виставляти таймер для роботи за комп'ютером, вона мерехтить і такий варіант ефективніший, ніж будильник. У неї широкий діапазон освітлення та доступні такі сетапи, як нічне та звичайне читання. Знову ж таки, сетап "робота на комп'ютері". Чудова лампа. Стильний, мінімалістичний дизайн. Можна увімкнути/вимкнути лампу, накрутити потрібну яскравість, вибрати температуру світла однією кнопкою. Зручно виставляти таймер для роботи за комп'ютером, вона мерехтить і такий варіант ефективніший, ніж будильник. У неї широкий діапазон освітлення та доступні такі сетапи, як нічне та звичайне читання. Немає Юлия: користуюся Xiaomi Mijia Table LED місяць і більше рекомендую купити обов'язково
Приложение Xiaomi Home или какое-то другое? |
Мінімалістична настільна лампа Xiaomi MiJia Table LED Light стане в пригоді як дітворі, так і батькам. Вона ефектно виглядає на робочому столі, має безліч режимів освітлення, вміє сполучатися зі смартфоном. Але про все послідовно.
Витончені форми
Модель виконана у витонченій Г-подібній формі зі суворою геометрією ліній. Її нога і голова зроблені з алюмінію, а опорна підставка — пластикова. У складеному стані головна частина пристрою щільно прилягає до вертикальної штанги, тримаючись за неї за допомогою гумової прищіпки. На столі для лампи знадобиться зовсім небагато місця.
Просте управління
Для керування режимами освітлення Xiaomi MiJia Table LED Light передбачене кругле коліщатко в основі. Швидким натисканням по ньому лампа вмикається і вимикається, обертаннями коліщатка здійснюється регулювання яскравості світіння, поворотами при натиснутому колесі змінюється колірна температура (від теплого до холодного відтінку), а подвійним тапом вмикається режим нагадування про необхідність встати та розім'ятися (лампа починає блимає після кожного 45-хв періоду безперервної роботи).
З турботою про зір
Спеціально для молодшого покоління в лампі реалізований дитячий режим, що не дозволяє колірній температурі перевищувати позначку в 4000К при ручному регулюванні. Це забезпечує захист дитячих очей і перешкоджає виникненню проблем із зором. Також в лампі передбачаються режими фокусування, читання і роботи за ПК. Вишенька на торті — можливість синхронізації пристрою з мобільним додатком Mi Home для смартфона. Недолік у моделі тільки один — плоска «китайська» вилка на кінчику «хвоста» проводу. Втім, він легко вирішується придбанням перехідника на наш тип розетки.