Настільна лампа Xiaomi Yeelight LED Folding Desk Lamp Z1 Pro (YLTD14YL)
Відео 3Фото 7 |
Xiaomi Yeelight LED Folding Desk Lamp Z1 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yeelight LED Folding Desk Lamp Z1 Pro
Усі ціни 16 →Yeelight Folding Desk Lamp Z1 Pro (Rechargeable) | 1 299 грн. |
Настольная лампа Yeelight LED Desk Lamp Z1 Pro 5W 200lm 2500mAh 2700-5000K | 1 245 грн. |
Настільна лампа Yeelight LED Desk Lamp Z1 Pro 5W 200lm 2500mAh 2700-5000K | 1 299 грн. |
Yeelight Настільна лампа Yeelight LED Desk Lamp Z1 Pro 5W 200lm 2500mAh 27 | 1 299 грн. |
Настольная лампа Xiaomi Yeelight LED Desk Lamp Z1 Pro White (YLTD14YL) | 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Гарна світлодіодна лампа від відомого китайського виробника. Висока, має багато регулювань. Світла вистачає. Має регулювання яскравості та кольорової температури світла. - Xiaomi
- Ціна - Висока - Акум - Регулювання - Хліпка конструкція
- Дуже легка - Яскравості хотілося б ще більше Олег: |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →