Настільна лампа Xiaomi Yeelight 4-in-1 Rechargeable Desk Lamp (YLYTD-0011)
Відео 3Фото 6 |
Xiaomi Yeelight 4-in-1 Rechargeable Desk Lamp |
|
У комплект входить кріплення із прищіпкою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yeelight 4-in-1 Rechargeable Desk Lamp
Усі ціни 13 →Настільна лампа Xiaomi Yeelight Recharheable Desk Lamp 4-in-1 (YLYTD-0011) | 1 199 грн. |
Настільна лампа Yeelight 4in1 Recharheable Desk Lamp (YLYTD-0011) | 1 199 грн. |
Настільний світильник акумуляторний Xiaomi Yeelight 4in1 Recharheable Desk | 1 161 грн. |
Yeelight 4in1 Recharheable Desk Lamp (YLYTD-0011) 4in1RecharheableDeskLamp | 1 575 грн. |
Yeelight LED 4-in-1 Recharheable Desk Lamp (YLYTD-0011) 965724 | 1 249 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →