Медіаплеєр Xiaomi Mi Box S 2nd Gen
Відео 19Фото 4 |
Xiaomi Mi Box S 2nd Gen |
|
Компактний стаціонарний мережевий UltraHD/4К-медіаплеєр другого покоління на базі Android TV з підтримкою HDR та високошвидкісної бездротової передачі даних у двох діапазонах (2,4/5ГГц). Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, який може перетворити будь-який LCD-телевізор на повноцінний розважальний комплекс із розвиненою SMART-функціональністю.
Від моделі першого покоління відрізняється більш продуктивною апаратною платформою Amlogic, що включає 4-ядерний процесор S905X4 (Cortex-A55), 2 Гб оперативної пам'яті стандарту LPDDR3 і 8 Гб швидкодіючої постійної пам'яті eMMC 5.0. Завдяки такому оснащенню та оновленій операційній системі Android TV 11, мережний медіаплеєр Xiaomi Mi Box S 2nd Gen здатний декодувати та виводити на екран якісне відео з роздільною здатністю до 3840х2160 (до 60 кадр/с) з підтримкою розширеного динамічного діапазону за технологіями HDR10 .
Покращена 10-бітна колірна глибина істотно покращує деталізацію картинки, що позитивно відбивається на реалістичності зображення. Для отримання різноманітного мережного контенту плеєр легко підключається до мережевих ресурсів (Netflix, Amazon Prime, Spotify, онлайн-кінотеатри, IPTV) "по повітрю". Також підтримується відтворення локальних файлів із USB Flash/HDD-накопичувачів. Підтримуються технології бездротової передачі зображення Miracast, Google Cast та DLNA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Box S 2nd Gen
Усі ціни 53 →Медіаплеєр Xiaomi Mi S Box 4K 2nd Gen (MDZ-28-AA) | 2 189 грн. |
Приставка Smart Tv Xiaomi Mi Box S 4K 2nd Gen New (MDZ-28-AA) | 2 199 грн. |
Медиаплеер Xiaomi Mi Box 4K 2nd Gen (MDZ-28-AA) | 2 040 грн. |
Медіаплеєр Xiaomi Mi Box 4K 2nd Gen (MDZ-28-AA) | 2 039 грн. |
Xiaomi Mi Box S 4K 2nd Gen (MDZ-28-AA) | 2 219 грн. |
- Дуже зручно, що приставкою та телевізором до якої вона під'єднана можна керувати (вкл/викл, гучність +/- ) тим самим пультом.
- все показує без жодних зависань, програми та оновлення також встановлюються швидко, не зважаючи на 2ГБ ОЗП Нема. Олег: користуюся Xiaomi Mi Box S 2nd Gen менше місяця |
Купували замість старого, сяомі стика ген1 (зламався), купимо бокс, різниця суттєва.
Все просто літає, сама коробочка навіть під навантаженням гріється не сильно. Все працює чудово, грошей коробочка своїх коштує. Швидкодія, універсальність, гнучкість системи Нічого не помітив ще Oleh Untilov: користуюся Xiaomi Mi Box S 2nd Gen менше місяця |
Мені оновлення понравилося в першу чергу через пульт, а детальніше розповівши у відео - https://youtu. Оновлений інтерфейс та система до Google TV, замість Android TV;
пульт тепер може керувати повноцінніше і ТВ, не тільки приставкою; підтримка кодеку AV1 Перехід на Google TV з дизайну мені більше подобається, але в плані кастомізації головного екрану все ж таки Android TV на попередній версії був цікавіший;
плавність системи поки не ідеальна, але приставка тільки вийшла, тобто шанс, що оптимізують з часом, хоча для мене не критично |
Не дивлячись на те, що в приставці всього 2ГБ оперативної пам'яті – нічого не гальмує, все працює швидко та плавно (Neflix, Youtube, Megogo).
Приставка прийшла мені виробництва 11/2023 на Android TV 11.
Максимальна швидкість підключення до роутера Wi-Fi 866 МБіт/сек.