Медіаплеєр Vontar KK Max 32 Gb
Відео 2Фото 2 |
Vontar KK Max 32 Gb 32 ГБ / ОЗП 4 ГБ64 ГБ / ОЗП 8 ГБ |
|
Ефектний та швидкодіючий мультимедійний плеєр, здатний відтворювати UltraHD/4K/8K-відео з роздільною здатністю до 7680х4320. Позиціонується як продукт, доступний продукт середньої цінової категорії 2023 року, призначений для використання з будь-якими моделями телевізорів, обладнаних цифровим інтерфейсом HDMI (аналоговий ФМ-інтерфейс не підтримується). Відрізняється стильним зовнішнім дизайном корпусу, оснащеного ефектним підсвічуванням, і великою продуктивністю 4-ядерного 64-бітного ARM-процесора Rockchip RK3566 (відеоядро GPU Mali-G52-2EE), що працює у зв'язці з 4 Гб оперативної та 32 Гб постійної.
Мережевий медіаплеєр Vontar KK Max 32 Gb працює під управлінням модифікованої операційної системи Android 11 (AOSP) з набором попередньо встановленого програмного забезпечення та повним доступом до Google Play. Для підключення медіаплеєра до мережі та організації доступу до стрімінгових сервісів передбачені два швидкодіючі мережеві інтерфейси: Gigabit Ethernet і дводіапазонний Wi-Fi-адаптер 2,4/5 ГГц. Користувач також може відтворювати будь-які популярні формати відеофайлів з USB-накопичувачів та карт пам'яті SD, SDHC, SDXC та MMC відвідувати сайти, грати в ігри, переглядати та створювати контент на сторінках соціальних мереж тощо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vontar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vontar.
Купити Vontar KK Max 32 Gb
Усі ціни 12 →Смарт ТБ приставка VONTAR KK MAX 4/32Gb | 1 890 грн. |
Приставка Smart Tv Vontar Kk Max (4GB/32GB) | 1 785 грн. |
Vontar KK Max 4/32 GB | 1 831 грн. |
Смарт тв приставка vontar kk max 4/32Gb | 1 910 грн. |
Смарт ТБ приставка VONTAR KK MAX 4/32Gb | 1 907 грн. |
Модификації Vontar KK Max 32 Gb
Ціни на Vontar KK Max 32 Gb |
---|---|---|---|---|
Vontar KK Max 32 Gb | від 1 785 грн. | 12 пропозицій | ||
Vontar KK Max 64 Gb | від 4 094 грн. | 1 пропозиція |