Powerbank Xiaomi Mi Power Bank Wireless Youth Edition 10000
Відео 8Фото 12 |
Xiaomi Mi Power Bank Wireless Youth Edition 10000 |
|
Універсальна мобільна батарея (powerbank-акумулятор) середньої ємності c індукційній зарядній поверхнею стандарту Qi. Також варто відзначити повноцінну підтримку технологій швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 2/3, MediaTek Pump Express і можливість одночасної зарядки двох пристроїв (наприклад, смартфон по кабелю, а зарядний кейс TWS-навушників — за бездротовою зарядкою Qi).
Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для широкого кола користувачів, що бажають мати надійне джерело енергії для зарядки різноманітного парку гаджетів в дорожніх, похідних або польових умовах. Powerbank-акумулятор Xiaomi Mi Power Bank Wireless Youth Edition 10000 виконаний в стильному та ударостійкому пластиковому корпусі товщиною 17 мм Легко поміщається в будь-яку сумку, портфель або рюкзак.
Завдяки помірному вагою 230 г не стане причиною серйозного збільшення маси багажу. Вбудована літій-полімерна батарея дозволяє пристрою накопичувати до 37 Вт∙год енергії, чого цілком достатньо для півтори-двох зарядок типового смартфона середнього класу 2020 модельного року. Дротова зарядка гаджетів виконується через порт USB Type-А, а сам акумулятор приймає заряд через USB Type-C. Обидва роз'єму підтримують повний перелік режимів Quick Charge 2/3, віддаючи потужність 18 Вт для максимального прискорення операції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Power Bank Wireless Youth Edition 10000
Усі ціни 6 →Power Bank Xiaomi 10000mAh 10W Wireless (BHR5460GL) Black | 1 199 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Xiaomi Mi 10W Wireless Power Bank 10000m | 1 149 грн. |
Портативна Батарея Power Bank Xiaomi Mi Wireless Youth Edition 10000 mAh B | 1 795 грн. |
Power Bank Mi Mijia Wireless 10000mAh 10W (BHR5460GL) Black | 1 295 грн. |
Портативна батарея Xiaomi Mi Power Bank Wireless Essential 10000mAh Black | 1 499 грн. |
Портативна батарея Mi Powerbank Wireless Youth Edition 10000 mAh Black WPB | 1 499 грн. |
Купували з подругою такі акумулятори перед подорожжю. Я вибирала їх за відгуками знайомих. Якщо чесно, до бренду Xiaomi належу з легким скептицизмом. Обпеклася на телефоні цього виробника, тож тінь сумніву падає на всю продукцію. Але так як цей powerbank нахвалював мій колега, то я зважилася на покупку. Штука не дорога, я думала, що навіть якщо він не виправдає моїх очікувань, багато я не втрачу. Треба сказати, що справи не так погано. На вигляд батарея як батарея, абсолютно звичайна, матова. Можна заряджати два девайси одночасно, я ставлю телефон і годинник по бездротовій зарядці. Об'єму в 10000 мАгод вистачає на 3 повноцінні зарядки. У мене він заряджається ніч (може бути і менше, але зазвичай стоїть до ранку). Підтримує швидке заряджання, телефон заряджається в 2 рази швидше. Знаю, що є батареї в металевому корпусі, але ми спеціально брали у пластику, щоб був легшим. Користуюся ним постійно, але за рік активної експлуатації на ньому немає подряпин, подряпин, потертостей. За цей час він не став заряджатися і заряджати гірше або повільніше, так само ефективний, як і роки тому. Чула, що є чохли на них, але в мене немає потреби. Не знаю, що ще можна написати про powerbank, крім того, що я приємно вражена цією моделлю. ціна, об'єм акумулятора немає Alexandra: користуюся Xiaomi Mi Power Bank Wireless Youth Edition 10000 більше року |
Повербанку Xiaomi Mi Power Bank Wireless Youth Edition 10000 «по зубах» виконувати роль настільної бездротової зарядки, яку до того ж завжди можна взяти з собою.
Одночасна зарядка
Пристрій виконаний в ударостійкому пластиковому корпусі з розмірами 148x71x17 мм і вагою близько 230 г. На лицьовій панелі корпусу розмістився майданчик для бездротової зарядки гаджетів за стандартом Qi з максимальною потужністю 10 Вт. Одночасно повербанк може заряджати й інші девайси через один-єдиний порт USB A. Пікова вихідна потужність при цьому становить 18 Вт. Окремим рядком необхідно відзначити повноцінну підтримку технологій Qualcomm Quick Charge 2/3 і MediaTek Pump Express.
Вхідна швидка зарядка
Сам повербанк заповнює енергетичні запаси в осередках літій-полімерного акумулятора місткістю 10000 мАгод через контакти симетричного роз'єму USB-C. Для прискорення процедури передбачається швидка 18-ватна зарядка Xiaomi Mi Power Bank Wireless Youth Edition 10000. З нуля до сотні відсотків процес «заправки» розтягується на 4 години. У моделі реалізований багаторівневий захист від перезарядження, короткого замикання, перегріву, перенапруги та перевищення допустимого рівня струму.
Реальна ємність
Рівень заряду зовнішнього акумулятора перевіряється шляхом натискання на кнопку, яка «запалює» 4-точковий світловий індикатор. Середньостатистичний смартфон можна повністю зарядити від повербанка 1.5-2 рази, оскільки реальна ємність моделі становить близько 6300 мАгод. Відстань між гаджетом і спинкою зарядки має бути не більше 5 мм — при використанні товстого чохла смартфон знадобиться завчасно «роздягнути».