Powerbank Xiaomi Redmi Power Bank 10000
Відео 19Фото 13 |
Xiaomi Redmi Power Bank 10000 10000 мАгод 12 Вт 20000 мАгод 18 Вт |
|
Простий, надійний і недорогий powerbank-акумулятор середньої ємності, призначений для щоденного носіння. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії. Відрізняється помірною товщиною корпуса (15 мм) і скромним вагою. Призначений для зарядки різних гаджетів у ситуаціях, пов'язаних з передчасним розрядом вбудованої акумуляторної батареї. Подібні проблеми особливо критичні для смартфонів в дорожніх умовах, коли немає можливості скористатися штатним мережевим зарядним пристроєм.
Використання powerbank-акумулятора Xiaomi Redmi Power Bank 10000 здатне повністю виключити подібні ситуації. Він оснащений якісною літій-полімерною батареєю ємністю 10000 мАгод, яка дозволяє 1,7 рази повністю зарядити Redmi Note 7, більше двох разів Xiaomi Mi 9, 1,7 рази — Redmi K20 і більше двох разів iPhone XS. Невеликі габаритні розміри білого пластикового корпусу пристрою (товщина 15 мм) спрощують перенесення і зберігання.
Поповнення заряду самого powerbank-акумулятора здійснюється через порт microUSB або USB Type-C від зовнішнього зарядного пристрою. Типове час зарядки складає 3,5 год. Для підключення клієнтських пристроїв є два роз'єму USB Type A, забезпечують вихідний струм до 2,4 А. Передбачений повний набір необхідних захисних систем, є простий і наочний LED-індикатор залишкової ємності. Не комплектується власним кабелем.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Redmi Power Bank 10000
Усі ціни 39 →Зовнішній акумулятор Xiaomi Redmi Power Bank 10000 mAh Black (VXN4305GL) | 519 грн. |
Power Bank Xiaomi Redmi 10000 mAh 10W (VXN4305GL) Black | 599 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh Black ( | 836 грн. |
Power Bank Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh Black (VXN4305GL) | 592 грн. |
Батарея універсальна Xiaomi Redmi 10000mAh Black (PB100LZM/VXN4305GL) PB10 | 599 грн. |
0 2 6 3 |
Досить хороший, шкода що не має швидкої зарядки, але за таку ціну її можна чогось більшого просити Ціна, ємність Доволі повільно заряджається, та й заряджає також |
Класний павер, щоб зарядити айфон вистачає повністю з 0 до 100, 8 разів досить ємний на 10000 Габарити
Дизайн Ємність Корпус ніби алюмінієвий, дуже легко дряпається.
Якість фарби, після одного падіння на кутах облетіла фарба, глянсова кнопка вкл павера Maksym Vasylyshyn: користуюся Xiaomi Redmi Power Bank 10000 кілька місяців |
бравши такий але на 10к хороший але не відчувається 10к десь 7-8к але розємів 2 і для зарядки присутній тайпсі і де дуже добре хоч і мікроюсб позбавили незнаю нащо а корпус більш менш особисто мені не понравилось ціна, швидкість заряджання матеріал, об'єм не схожий на реальність Noves 1: користуюся Xiaomi Redmi Power Bank 20000 більше року |
Модификації Xiaomi Redmi Power Bank 10000
Ціни на Xiaomi Redmi Power Bank 10000 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Power Bank 10000 | від 408 грн. | 39 пропозицій | ||
Xiaomi Redmi Power Bank 20000 | від 639 грн. | 50 пропозицій |