Роутер Xiaomi Mi Wi-Fi6 Router AX6000
Відео 1Фото 10 |
Високопродуктивний бездротовий маршрутизатор (роутер) класу AX6000 з підтримкою стандарту Wi-Fi 6 і швидкісним WAN-портом 2.5-Gigabit Ethernet. Здатний працювати в трьох частотних діапазонах (2,4/5/6 ГГц), забезпечує вражаюче високу швидкість передачі даних користувача. Підтримує технологію Beamforming (віртуальне фокусування), яка гарантує підвищену стабільність з'єднань з віддаленими клієнтськими пристроями.
Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для організації високошвидкісного підключення квартири, приватного будинку або малого офісу (до трьох ПК) до глобальної мережі по кабельній лінії класу Gigabit Ethernet (100/1000/2500 Мбіт/с). Апаратною основою роутера Xiaomi Mi Wi-Fi6 Router AX6000 є високопродуктивний двоядерний ARM-процесор Qualcomm IPQ5018 з окремим нейронним блоком NPU.
Для AIoT (Artificial Intelligence of Things) є окремий чип QCA9889 і окрема антена (підтримує як 2,4 ГГц, так і 5 ГГц підключення). Роутер легко справляється маршрутизацією UltraHD / 4K IPTV-трансляцій, роботою хмарних сервісів, VPN-трафіком і інтенсивним навантаженням, створюваної клієнтами пірінгових файлообмінних мереж. Готовий до роботи в MESH-мережах, підтримує всі прогресивні протоколи безпеки включаючи WPA3. Є функція автоматичного розпізнавання ігрового трафіку і його швидкої обробки з мінімальною латентністю.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Wi-Fi6 Router AX6000
Усі ціни 11 →Маршрутизатор Wi-Fi Xiaomi Mi Router AX6000 (DVB4266CN) | 4 885 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Xiaomi Mi Router AX6000 (DVB4266CN) | 4 783 грн. |
Xiaomi Mi Router AX6000 | 5 437 грн. |
Xiaomi Mi Router AX6000 (DVB4266CN) STH0008553 | 5 399 грн. |
Роутер Xiaomi Mi Router ax6000 black | 5 328 грн. |