Усилитель Wi-Fi Xiaomi WiFi Range Extender N300 (DVB4398GL)
Фото 6 |
Xiaomi WiFi Range Extender N300
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
Антени і сигнал:2 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики WiFi Range Extender N300
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi WiFi Range Extender N300
Усі ціни 13 →Xiaomi WiFi Range Extender N300 (DVB4398GL) DVB4398GL | 599 грн. |
Повторювач Wi-Fi Xiaomi WiFi Range Extender N300 (DVB4398GL) | 898 грн. |
Точка доступу Xiaomi Mi WiFi Range Extender N300 (DVB4398GL) DVB4398GL | 599 грн. |
Xiaomi WiFi Range Extender N300 (DVB4398GL) STH0022307 | 549 грн. |
Ретранслятор Xiaomi WiFi Range Extender N300 (DVB4398GL) | 599 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →