Ручний масажер Xiaomi Mijia Fascia Gun MJJMQ01-ZJ
Відео 1Фото 9 |
Xiaomi Mijia Fascia Gun MJJMQ01-ZJ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mijia Fascia Gun MJJMQ01-ZJ
Ручной массажер Xiaomi Massage Gun (MJJMQ02-ZJ/BHR5608EU) | 4 964 грн. |
Xiaomi Massage Gun (MJJMQ02-ZJ) 200090205 | 4 949 грн. |
Масажний пістолет Mijia Massage Gun MJJMQ02-ZJ BHR5608EU Black | 4 999 грн. |
Ручний масажер Xiaomi Massage Gun (MJJMQ02-ZJ/BHR5608EU) | 4 958 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →