Електрична зубна щітка Xiaomi MiJia T302
Відео 1Фото 8 |
Xiaomi MiJia T302 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi MiJia T302
Усі ціни 19 →Зубна щітка Xiaomi Electric Toothbrush T302 (Dark Blue) | 1 399 грн. |
Зубная щетка Xiaomi Electric Toothbrush T302 (Dark Blue) 87675756564 | 1 386 грн. |
MiJia Electric Toothbrush T302 Deep Sea Blue | 1 490 грн. |
MiJia Electric Toothbrush T302 Dark Blue BHR7647GL | 1 349 грн. |
Зубна щітка Xiaomi Electric Toothbrush T302 Dark Blue (1003916) 1003916 | 1 399 грн. |
ще 14 пропозицій
- 4 насадки в комплекті
- автономність - Зручна зарядка - насадки доступні у багатьох магазинах - Інтенсивний режим недостатній (для мене)
- Габарити - немає кейсу для транспортування Alexander Andreyanov: користуюся Xiaomi MiJia T302 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Ергономічна, у руці лежить зручно, вага не заважає.
Є 4 різних режими, вони насправді відрізняються, але для мене найкращий все ж таки звичайний інтенсивний режим, проте його хотілося б більш потужним.
Дуже зручно, що є кілька варіантів кольорів, не переплутаєш.
Спершу хотів обрати Т300, зі вбудованою USB-C, але вирішивши що вищий клас захисту від води буде кориснішим.