Телевізор Xiaomi Redmi TV Max 98 98 "
Відео 23Фото 3 | 194 999 грн. Купити! Xiaomi Redmi TV Max 98 плюс наше решение по IPTV для клиентаPermyCoЗ нами 9 років (Київ) Поскаржитись в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Xiaomi Redmi TV Max 98 98 "
Екран:98 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц
Картинка:Upscaling до 4K
Мультимедіа:Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, аеропульт
85% покриття діапазону NTSC, співвідношення площі екрана до передньої панелі становить 98,8%
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Серія Xiaomi Redmi (суббренд)
від 1 299 грн.
смартгодинник, екран: 1.83 ", 280x240 пікс, сенсорний, пульсометр, кисень у крові, режим плавання, жіночий календар, корпус: метал, 50
від 29 744 грн.
ультрабук, 14 ", матовий, 2560x1600 (16:10), IPS, 120 Гц, Ryzen 5, 6600H, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5, Radeon 660M, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, 1.45 кг
від 639 грн.
20000 мАгод, 74 Вт*год, USB A 2 шт, макс. 18 Вт, швидка зарядка, наскрізна зарядка, корпус пластик, 420 г
від 2 237 грн.
роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 574 Мбіт/с, 5 ГГц — 2402 Мбіт/с, 160 МГц, Dual-band, MU-MIMO, Beamforming
від 194 999 грн.
98 ", 4K, 60 Гц, Upscaling до 4K, Android TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, аеропульт
від 2 899 грн.
смартгодинник, екран: 1.75 ", 450x390 пікс, сенсорний, NFC, пульсометр, кисень у крові, GPS, компас, режим плавання, жіночий календар, GPS, корпус: метал, 50
від 29 989 грн.
ультрабук, 14 ", матовий, 2560x1600 (16:10), IPS, 120 Гц, Ryzen 7, 6800H, 3.2 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5, Radeon 680M, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, 1.45 кг
від 438 грн.
10000 мАгод, 37 Вт*год, USB A 2 шт, макс. 12 Вт, корпус пластик
від 4 509 грн.
ігровий роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX), 2.4 ГГц — 1147 Мбіт/с, 5 ГГц — 4804 Мбіт/с, 160 МГц, MU-MIMO, Beamforming
від 699 грн.
фітнес браслет, екран: 1.47 ", 320x172 пікс, сенсорний, пульсометр, кисень у крові, жіночий календар, корпус: пластик, 50
від 25 254 грн.
ультрабук, 14 ", 2560x1600 (16:10), IPS, Ryzen 5, 5500U, 2.1 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, Vega 7, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, сканер відбитків, автономний+, 1.42 кг
від 1 891 грн.
роутер, WAN: Ethernet, підключення: LAN 3 порти, 1 Гбіт/сек, Wi-Fi: Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), 2.4 ГГц — 300 Мбіт/с, 5 ГГц — 1733 Мбіт/с, Dual-band, MU-MIMO, потужний передавач, Beamforming
від 1 675 грн.
смартгодинник, екран: 1.55 ", 360x320 пікс, сенсорний, пульсометр, кисень у крові, GPS, компас, жіночий календар, GPS, корпус: пластик, 50
від 39 549 грн.
15.6 ", матовий, 3200x2000 (16:10), IPS, 90 Гц, Ryzen 5, 6600H, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5, Radeon 660M, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, 1.8 кг
від 1 889 грн.
смартгодинник, екран: 1.6 ", 360x320 пікс, сенсорний, NFC, пульсометр, кисень у крові, GPS, компас, GPS, корпус: пластик, 50
від 25 868 грн.
ультрабук, 14 ", 2560x1600 (16:10), IPS, Ryzen 7, 5700U, 1.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, Vega 8, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen1, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, сканер відбитків, автономний+, 1.42 кг
від 35 700 грн.
15.6 ", матовий, 3200x2000 (16:10), IPS, 120 Гц, Ryzen 7, 7840HS, 3.8 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5, Radeon 780M, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, 1.78 кг
від 14 999 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i3, 1115G4, 3 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR4, UHD Graphics Xe G4 48EUs, SSD M.2, 256 ГБ, USB 3.2 gen1, без ОС, швидка зарядка, автономний, 1.8 кг
від 19 689 грн.
15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, Core i5, 11300H, 3.1 ГГц, ОЗП 8 ГБ, DDR4, Iris Xe Graphics G7 80EUs, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, Windows 11 Home, швидка зарядка, автономний, 1.8 кг
від 45 945 грн.
15.6 ", матовий, 3200x2000 (16:10), IPS, 90 Гц, Core i5, 12450H, 1.5 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5, RTX 2050, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, автономний+, 1.8 кг
Відеоогляди
ОБЗОР LED-ПАНЕЛИ REDMI MAX 98″ | ТЕЛЕВИЗОР 98 ДЮЙМОВ
24 лютого 202116 316 переглядів
Огромный обзор на - Xiaomi Mi Redmi Smart TV MAX 98 Дюймов
14 грудня 202026 522 перегляда
Телевизор REDMI MAX 98 - трудности доставки
24 грудня 20205 263 перегляда
Телевизор Xiaomi Mi Redmi TV Max 100” 4K 120Hz
26 жовтня 20224 582 перегляда
Xiaomi Mi TV Redmi MAX 86" 2021
12 травня 20214 441 перегляд
Телевизор Redmi Max 98” 4K 120Hz
30 листопада 20221 167 переглядів
Телевизор Xiaomi Redmi TV Max 100” обзор, проверка на качество картинки. #mitv #обзор #redmimax100
2 лютого 20236 928 переглядів
Телевизор Xiaomi Redmi TV MAX 90"
13 червня 2023236 переглядів
Телевизор Xiaomi Redmi TV Max 100” 4K 120Hz модель 2022 года
23 листопада 20227 271 перегляд
➡️ 4К Телевизор Xiaomi Mi Redmi Smart TV MAX 98 дюймов
18 серпня 20212 021 перегляд
Redmi TV Max 98 inch 4K launched in China || In Telugu ||
25 березня 20203 221 перегляд
Redmi Max 100 inch Jumbo TV selling start today | Specs Price & More
7 квітня 2022800 переглядів
Xiaomi REDMI TV Max 4K Smart 98 inch TV Launched | जानिये क्या हैं Redmi Max में ख़ास
10 квітня 2020215 переглядів
Телевизор Xiaomi Redmi TV Max 100” 4K 120Hz HDR 2022
15 жовтня 202240 124 перегляда
Телевизор Xiaomi Redmi TV Max 100” дюймов #redmitv #mitv
13 жовтня 20222 031 перегляд
Redmi Smart TV Max 100 inch | 120 Hz and 4К For $3140
7 квітня 20221 256 переглядів
Redmi Max 86 inch tv Price in India | Upcoming Smart TV Redmi Max TV full Specification.
10 березня 20217 696 переглядів
Redmi SMART TV Max Launched, Price Specifications and First Look | Infra Tech
26 березня 2020234 перегляда
Redmi Max 86-inch Ultra HD TV with 120Hz Refresh Rate Launched - Redmi smart tv 2021 with 86inch
27 лютого 2021752 перегляда
Xiaomi Redmi Max 86 inch Tv launched, Rs 90000, Full specifications, Features
28 лютого 2021279 переглядів
The 98-inch Redmi Smart TV Max is a smash hit for Xiaomi as 1,000 units are sold in seconds
25 червня 2020222 перегляда
Redmi TV Max 98 UNBOXING And Installation
15 квітня 20202 264 перегляда
Xiaomi Redmi Smart TV Max 98 Inch Unboxing and Review
10 травня 20205 802 перегляда
Як вибрати телевізор
Частота обновления экрана3tpsHRPGwwk
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 149 грн.
32 ", 60 Гц, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт, T2-тюнер
від 35 060 грн.
48 ", 4K, 100 Гц, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, сабвуфер, голосове управління, помічник, аеропульт, ≥ 4 HDMI
від 22 240 грн.
43 ", 4K, 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 11 599 грн.
43 ", 4K, 50 Гц, Direct LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 12 799 грн.
43 ", 4K, 60 Гц, ідс 3100 к/с, QLED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 18 300 грн.
55 ", 4K, 60 Гц, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, Upscaling до 4K, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 12 750 грн.
43 ", 4K, 60 Гц, Direct LED, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт
від 12 614 грн.
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Dolby Vision, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер
від 12 510 грн.
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10, Upscaling до 4K, LG α 5 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, голосове управління, помічник, аеропульт
від 33 470 грн.
55 ", 4K, 120 Гц, FALD, HDR10, Dolby Vision, Upscaling до 4K, Sony X1, Google TV, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI
від 16 570 грн.
43 ", 4K, 60 Гц, HDR10+, Dolby Vision, FreeSync, Upscaling до 4K, Philips P5 Perfect Picture, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, голосове управління, помічник, T2-тюнер, ≥ 4 HDMI