Телевізор Xiaomi Mi TV Q2 65 65 "
Xiaomi Mi TV Q2 65 65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Xiaomi Mi TV Q2 65 65 "
Усі ціни 8 →Телевізор Xiaomi Mi TV Q2 65" | 32 700 грн. |
Телевізор Xiaomi TV Q2 65'' QLED 4K UA | 32 799 грн. |
Телевізор Xiaomi Mi TV Q2 65" Q265 | 32 099 грн. |
Телевізор Xiaomi Mi TV Q2 65" | 34 799 грн. |
Телевізор Xiaomi Mi TV Q2 65” | 35 670 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Xiaomi Mi TV Q2 65
Ціни на Xiaomi Mi TV Q2 65 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi TV Q2 50 50 " | від 19 999 грн. | 11 пропозицій | ||
Xiaomi Mi TV Q2 55 55 " | від 23 159 грн. | 14 пропозицій | ||
Xiaomi Mi TV Q2 65 65 " | від 32 099 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →