Телевізор Xiaomi Mi TV 4A Pro 43 43 "
Фото 4 |
Xiaomi Mi TV 4A Pro 43 43 "
Екран:43 ", 1920x1080 пікс, 60 Гц
Мультимедіа:Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, аеропульт
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Xiaomi Mi TV 4A Pro 43 43 "
Усі ціни 6 →Телевізор Xiaomi MI TV 4A Pro 43 | 13 736 грн. |
Телевізор Xiaomi MI TV 4A PRO 43" | 13 599 грн. |
Xiaomi MI TV 4A PRO 43 A PRO 43 | 13 999 грн. |
Телевізор Xiaomi A Pro 43" | 15 170 грн. |
Xiaomi MI TV 4A PRO 43" | 13 999 грн. |
ТБ Xiaomi MI TV 4A PRO 43" | 12 350 грн. |
Якщо дуже коротко, то телевізор задоволений, хоча є кілька дрібних недоліків. Я сказав би, що оцінка на 4+.
Плюси: доступна ціна, зображення якісне (візуально не відрізняється від інших брендів), голосове введення з пульта, непоганий звук. Мінуси: скромна кількість пам'яті дозволяє обслуговувати Ютуб та інші програми з відео, але на цьому все (не можу сказати, що тупить, але працює трохи повільніше, ніж дорогі ТБ); була проблема із підключенням по WiFi, вирішив підключенням по кабелю (на форумах пишуть, що проблему з WiFi вирішили у новій прошивці, але раджу перевірити під час покупки); немає таймера сну; немає Т2 - тільки кабельне або приставки (для мене не проблема - ТБ мовлення не дивлюсь).
Загалом дуже хороша пропозиція, якщо знати про недоліки заздалегідь. Користуюсь 6 місяців і все ще вважаю вдалою покупкою. користуюся Xiaomi Mi TV 4A Pro 43 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →