Телевізор Xiaomi Mi TV P1E 32 32 "
Фото 8 |
Xiaomi Mi TV P1E 32 32 "
Екран:32 ", 1366x768 пікс, 60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Xiaomi Mi TV P1E 32 32 "
Усі ціни 28 →Телевізор Xiaomi Mi TV P1E 32 | 6 858 грн. |
Телевiзор Xiaomi Mi TV P1E 32 | 7 499 грн. |
Телевізор Xiaomi Mi TV P1E 32 | 7 020 грн. |
Телевізор Xiaomi TV P1E 32" HD (960081) UA | 6 899 грн. |
Телевізор Xiaomi Mi Tv P1E 32" | 6 871 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →