Телевізор Xiaomi Mi TV A Pro 32 32 "
Відео 3Фото 7 |
Xiaomi Mi TV A Pro 32 32 "
Екран:32 ", 1366x768 пікс, 60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити Xiaomi Mi TV A Pro 32 32 "
Усі ціни 7 →Телевізор Xiaomi TV A Pro 32 | 7 799 грн. |
Телевізор Xiaomi TV A Pro 32 | 7 424 грн. |
Телевизор Xiaomi Tv A Pro 32" | 7 248 грн. |
Телевізор Xiaomi Tv A Pro 32" | 7 299 грн. |
Телевізор Xiaomi TV A Pro 32" (L32M8-A2ME) L32M8-A2ME | 7 424 грн. |
Телевизор Xiaomi TV A Pro 32 Xiaomi TV A Pro 32" (L32M8-A2ME) | 7 099 грн. |
ТБ Xiaomi TV A Pro 32 (L32M8-A2ME) | 8 340 грн. |
Хороше зображення хіба тоді,коли дивитися по центру.Кути огляду погані Кут огляду Василь П.: користуюся Xiaomi Mi TV A Pro 43 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Xiaomi Mi TV A Pro 32
Ціни на Xiaomi Mi TV A Pro 32 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi TV A Pro 32 32 " | від 7 099 грн. | 7 пропозицій | ||
Xiaomi Mi TV A Pro 43 43 " | від 12 299 грн. | 14 пропозицій | ||
Xiaomi Mi TV A Pro 50 50 " | від 15 499 грн. | 19 пропозицій | ||
Xiaomi Mi TV A Pro 55 55 " | від 17 199 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →