Телевізор Xiaomi Mi TV P1 43 43 "
Відео 33Фото 8 |
Порівняно доступний SMART-телевізор роздільної здатності 4К з 43-дюймовим екраном безрамкового дизайну, операційною системою Android TV 10, набором швидкодіючих мережевих інтерфейсів і підтримкою прямої трансляції відео з гаджетів. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2021 року, орієнтований на використання в якості основного домашнього телевізора або ключового елемента бюджетного персонального кінотеатру.
Оснащений продуктивним 4-ядерним ARM-процесором Mediatek MT9611 з графічними ядрами Mali G52 MP2. Екран з фізичним розміром діагоналі 109 см виконаний на базі якісної LCD-матриці з роздільною здатністю 3840х2160 і керованої LED-підсвічуванням. За заявою виробника, така матриця може повноцінно відображати більше мільярда кольорів, що дозволяє телевізору Xiaomi Mi TV P1 43 коректно працювати з зображеннями, що мають розширений динамічний діапазон (HDR10, HLG і Dolby Vision). Вбудований тюнер може приймати аналогові і цифрові трансляції (DVB-T2/C/S2). SMART-система на базі Android TV 10 забезпечує швидкий доступ до популярних стрімінговим сервісів: Netflix, YouTube, Megogo. Є Інтернет-браузер і магазин додатків Google Play. Звукова підсистема вміє декодувати / відтворювати аудіо Dolby Digital і Digital Theater System.
0 2 2 5 |
Чудовий телевізор у співвідношенні ціна-якість Якість зображення, швидкість, дизайн, простота використання Не зауважив Олег Овчарук: користуюся Xiaomi Mi TV P1 43 менше місяця |
Гарний телевізор Картинка багато пам'яті, тягне ігри, підтримка 4К. Звук не дуже користуюся Xiaomi Mi TV P1 43 менше місяця |
ТБ бомба ракета! Звук стерео, музон слухати в задоволення!
Дякуємо магазину за оперативність, за консультацію, за радість! Всі Немає Анжела Левченко: користуюся Xiaomi Mi TV P1 43 менше місяця |
Модификації Xiaomi Mi TV P1 43
Ціни на Xiaomi Mi TV P1 43 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Mi TV P1 32 32 " | від 8 197 грн. | 2 пропозиції | ||
Xiaomi Mi TV P1 43 43 " | від 14 883 грн. | 2 пропозиції | ||
Xiaomi Mi TV P1 50 50 " | від 15 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Xiaomi Mi TV P1 55 55 " | від 16 499 грн. | 6 пропозицій |