Машинка для стрижки Xiaomi Riwa Hair Clipper RE-6501T
Відео 3Фото 6 |
Xiaomi Riwa Hair Clipper RE-6501T |
|
В комплекті фартух.
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Riwa Hair Clipper RE-6501T
Машинка для стрижки волосся Xiaomi Riwa (RE-6501T) Black RE-6501T | 1 249 грн. |
Машинка для стрижки Xiaomi RIWA RE-6501T black | 1 287 грн. |
Xiaomi RIWA Hair Clipper (RE-6501T) STH0008204 | 1 499 грн. |
Машинка для стрижки Xiaomi RIWA Hair Clipper (RE-6501T) | 1 684 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →