Xiaomi True Wireless Earphones 2 Pro
Відео 11Фото 2 |
Xiaomi True Wireless Earphones 2 Pro |
|
Флагманська модель TWS навушників від Xiaomi є бюджетною альтернативою Apple AirPods Pro і позиціонується як «ТОП за свої гроші на кожен день». Дійсно, за цілком прийнятну ціну навушники Xiaomi True Wireless Earphones 2 Pro отримали стильний і практичний дизайн, захист від дощу і поту IPX4, функцію активного шумозаглушення, хороші звук і автономність. Навушники і футляр виконані з преміального матового пластику, що виключає вислизання з рук, а сенсорні кнопки — керамічне покриття, що гарантує довговічність.
Ергономічний форм-фактор і 7 пар амбушюр різного розміру (4 силіконових і 3 пінних), забезпечують комфортну посадку у вухах. Кейс не можна назвати компактним, але виконаний він дуже якісно, поверхня не збирає відбитків, а кришка мимовільно не відкривається. Завдяки 12-міліметровим драйверам, звук Earphones 2 Pro хороший вже з «коробки». НЧ і СЧ відпрацьовують чисто і збалансовано, верхні трохи зрізані, але не критично.
Для ефективного придушення шуму в кожному навушнику встановлено три мікрофони. Завдяки їм, Активний "шумодав" добре відсікає зовнішні шуми, додаючи при цьому в звучання більше басів, режим прозорості і придушення шуму вітру дозволяють залишатися в Завжди курсі того, що відбувається навколо, а співрозмовник буде добре чути вас, в якому оточенні ви б не знаходилися. Навушники працюють до 6 годин без підзарядки і і до 30 годин з використанням кейса. Є підтримка бездротової і швидкої зарядки. Зарядіть Earphones 2 Pro всього 10 хвилин, щоб насолоджуватися улюбленими треками півтори години.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi True Wireless Earphones 2 Pro
Усі ціни 7 →Навушники Xiaomi MI True Wireless Earphones 2 Pro Black (BHR5264GL) | 1 929 грн. |
Навушники з мікрофоном Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro Black (TWSE | 1 300 грн. |
Беспроводные наушники Xiaomi Mi True Wireless Earphones Air 2 Pro BHR5264G | 2 999 грн. |
Бездротові навушники Xiaomi MI True Wireless Earphones 2 Pro BHR5264GL чор | 3 175 грн. |
Навушники Xiaomi Air 2 Pro BHR5264GL чорні | 3 499 грн. |
Бездротові навушники Xiaomi MI True Wireless Earphones 2 Pro black BHR5264 | 3 995 грн. |
Навушники Xiaomi Mi True Wireless Earphones Air 2 Pro (TWSEJ10WM) чорні | 3 399 грн. |