Навушники
Philips TAT3508
Відео 1Фото 23 |
Philips TAT3508 |
|
Активне шумозаглушення. Налаштування та керування зі смартфона за допомогою фірмової програми. Тривалий час роботи із кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips TAT3508
Усі ціни 71 →Навушники TWS Philips TAT3508 ANC IPX4 (TAT3508WT/00) White | 2 999 грн. |
Наушники Philips TAT3508 White (TAT3508WT/00) TAT3508WT/00 | 3 119 грн. |
Bluetooth-гарнітура Philips TAT3508BK/00 Black | 2 549 грн. |
Навушники вкладиші бездротові TWS Philips TAT3508BK/00 | 2 999 грн. |
Наушники Philips TAT3508 Black (TAT3508BK/00) | 3 107 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →