Xiaomi Mi Mouse Lite
Відео 2 |
Xiaomi Mi Mouse Lite 2020 рікMi |
|
Легка і доступна безпровідна миша з якісним оптичним сенсором, стабільно працюючим на різних типах поверхонь. Підійде для використання з ноутбуком або персональним комп'ютером. Обладнана двома кнопками і комфортним колесом прокрутки, яке чутливо до натискання. Відрізняється демократичною ціною, скромним вагою (60 г) і вражаючим часом автономної роботи (до 12 міс від одного лужного елемента живлення ААА).
Мишка Xiaomi Mi Mouse Lite здатна забезпечувати хорошу точність позиціонування, якої достатньо для вирішення будь-яких побутових і професійних завдань, пов'язаних із створенням і обробкою цифрового контенту. До персональних комп'ютерів і ноутбуків, підключається за допомогою малогабаритного USB-адаптера, який забезпечує передачу даних по радіоканалу (2,4 ГГц) на дистанції до 10 м.
Низькопрофільний ергономічний корпус маніпулятора має повністю симетричну форму і може однаково комфортно використовуватися як користувачами з ведучою правою рукою, так і лівою рукою. Міцний корпус і довговічні мікроперемикачі з заявленим ресурсом 5 млн спрацьовувань стануть запорукою довгої та плідної роботи пристрою. Під час неактивності автоматично перемикається в режим звичайного/глибокого сну, що збільшує термін служби елемента живлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi Mouse Lite
Усі ціни 26 →Мишка Xiaomi Wireless Mouse Lite Black (951904) | 399 грн. |
Мишка Xiaomi Mi Mouse Light Wireless (XMWXSB001YM/HLK4035CN) Black | 459 грн. |
Xiaomi Mouse Wireless Lite (XMWXSB01YM) Black | 409 грн. |
Миша бездротова Mi Mouse Lite XMWXSB01YM | 417 грн. |
Миша Xiaomi Mi Mouse Lite Black (XMWXSB01YM) (HLK4035CN) XMWXSB01YM | 399 грн. |