Світильник Xiaomi Yeelight Crystal Pendant Light (YLDL01YL)
Відео 7Фото 7 |
Xiaomi Yeelight Crystal Pendant Light |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yeelight Crystal Pendant Light
Усі ціни 10 →Стельовий світильник Xiaomi Yeelight Crystal Pendant Light 33W (YLDL01YL) | 2 819 грн. |
Підвісний світильник Yeelight Crystal Pendant Lamp (YLDL01YL) | 2 999 грн. |
Светильник Yeelight Crystal Pendant Light 33W 2700-6000K (YLDL01YL) YLDL01 | 2 999 грн. |
Світильник Yeelight Crystal Pendant Light 33W 2700-6000K (YLDL01YL) YLDL01 | 3 499 грн. |
Yeelight Світильник Yeelight Crystal Pendant Light 33W 2700-6000K (YLDL01Y | 3 499 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →