Світильник Xiaomi Yeelight Mesh Spotlight M2 (YLTS04YL)
Xiaomi Yeelight Mesh Spotlight M2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yeelight Mesh Spotlight M2
Усі ціни 11 →Стельовий світильник Xiaomi Yeelight LED Spotlight M2 (YLTS04YL) | 659 грн. |
Xiaomi Xiaomi Yeelight Spotlight M2 Mesh (YLTS04YL) | 499 грн. |
Светильник Yeelight Mesh LED Spotlight M2 5W 300lm 2700 - 6500K (YLTS04YL) | 597 грн. |
Yeelight LED Spotlight M2 5W 300 lm 2700-6500K (YLTS04YL) LEDSpotlightM25W | 699 грн. |
Вбудований смарт-світильник Yeelight LED Spotlight M2 (YLTS04YL) | 699 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →