Світильник Xiaomi Yeelight Mesh Downlight M2 Pro (YLTS03YL)
Відео 1Фото 6 |
Xiaomi Yeelight Mesh Downlight M2 Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Yeelight Mesh Downlight M2 Pro
Усі ціни 7 →Светильник Yeelight Mesh LED Downlight M2 Pro 8W 500lm 2700 - 6500К (YLTS0 | 699 грн. |
Світильник точковий Yeelight Mesh LED Downlight M2 Pro 8W 500lm 2700 - 650 | 699 грн. |
Yeelight Світильник точковий Yeelight Mesh LED Downlight M2 Pro 8W 500lm 2 | 699 грн. |
Yeelight LED Downlight M2 Pro 8W 500lm 2700 - 6500К (YLTS03YL) LEDDownligh | 699 грн. |
Встраиваемый смарт-светильник Yeelight LED Downlight M2 Pro 8W 500lm 2700 | 699 грн. |
Вбудований смарт-світильник Yeelight LED Downlight M2 Pro (YLTS03YL) | 699 грн. |
Світильник Yeelight Mesh LED Downlight M2 Pro 8W 500lm 2700 - 6500К (YLTS0 | 875 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →