Havit H2590BT
Відео 6Фото 3 |
Havit H2590BT |
|
Максимально недорогі і зручні у використанні накладні навушники, які перш за все відрізняються своєю повною автономністю. Ключова особливість моделі-наявність вбудованого плеєра, завдяки якому пристрій може відтворювати музику навіть без підключення до смартфону або будь-якого іншого джерела сигналу. Досить завантажити необхідні треки на карту microSD і вставити її у відповідний слот.
Крім цього є також вбудований FM приймач. На одній з чаш навушників Havit HV-H2590BT передбачена класична кнопкова панель управління роботою пристрою. Самі навушники накладні, закриті, з вбудованим мікрофоном для використання моделі в якості бездротової гарнітури. В основі знаходяться 40-мм динамічні драйвера, здатні відтворювати звук в частотному діапазоні 20-20000 Гц. Втім, при необхідності виріб також легко і просто можна підключити до смартфону, ноутбука або ПК, використовуючи класичний провідний інтерфейс mini-Jack (3.5 мм) або бездротової Bluetooth v 4.2. У другому випадку кабель легко від'єднується, щоб не псувати зовнішній вигляд виробу, а час автономної роботи становить 4 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Havit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Havit.
Купити Havit H2590BT
Усі ціни 76 →Havit HV-H2590BT Red | 499 грн. |
Наушники с микрофоном Havit HV-H2590BT PRO Bluetooth, черные 27344 | 557 грн. |
Havit HV-H2590BT PRO Bluetooth Blue | 549 грн. |
Havit HV-H2590BT Pro Red | 500 грн. |
Havit HV-H2590BT Pro Blue (27346) 27346 | 569 грн. |
Навушники не дуже Звук хороший Жахлива ізоляція звуку. Коли гучність досягає 30%, всі оточуючі чують усі. Иван: користуюся Havit H2590BT менше місяця
Так а що ви хтіли? навушники грубо кажучи за 700 грн |