Powerbank XO PR158
Фото 6 |
XO PR158 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Купити XO PR158
Усі ціни 19 →Зовнішній акумулятор (павербанк) XO PR158 22.5W 50000mAh Black | 1 730 грн. |
XO PR158 50000 mAh PD20W + QC 3.0 22.5W Black | 1 999 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) XO PR158 22.5W 50000mAh Black | 1 490 грн. |
PowerBank XO PR158 22.5W 50000mAh Black | 1 699 грн. |
Батарея універсальна XO 50000mAh, PD/18W, QC3.0/22.5W, flashlight, Input(M | 1 389 грн. |
Купив і пошкодував, проблема з програмою збій не заряджає два 00 показує і на цьому все. Об'єм Брак юрий рожок: користуюся XO PR160 менше місяця |
повербанк XO PR160 зручний при використанні. Не великі розміри дозволяють легко переносити його з собою, а його потужність забезпечує надійне заряджання пристроїв у будь-якому місці із мінусів ціни, багато портів, гарне співвідношення ціни та якості гарний простий дизайн. Просте управління. Швидкість зарядки не довга. В цілому, повербанк XO PR160 - це зручний потужний для своїх грошей надійний пристрій, який додає зручності ним користуватися. багато портів, гарне співвідношення ціни та якості гарний простий дизайн. Просте управління. що справжня ємкість при напругі 5v50000mah та слабкий фонарик Сластин Матвей: користуюся XO PR160 кілька місяців |
Практичне виконання
Повербанк XO PR158 знаходиться на межі початкового та середнього цінового діапазону. З заявленою ємністю 50 тис. мАгод (приблизно 31.5 тис. мАгод доступно для передачі енергії пристроям) модель не відрізняється компактністю (168x83x51 мм) або легкістю (близько 1.2 кг). Однак XO PR158 привабливий своїм стильним дизайном з матовою лицьовою панеллю та інформативним дисплеєм.
З іншого боку корпусу розташований ліхтарик, корисний у похідних умовах або за аварійних відключеннях електрики. Зручність перенесення забезпечує ремінець-лямка.
Шість портів
Повербанк підтримує популярні стандарти швидкого заряджання Power Delivery 3.0 і Quick Charge 3.0, що дозволяє скоротити час заряджання сумісних пристроїв. Пікова вихідна потужність складає 22.5 Вт, достатня для швидкого заряджання мобільних пристроїв.
Однією з переваг XO PR158 є наявність безлічі портів: двонаправлений USB Type C, три USB A (один на 22.5 Вт і два на 12 Вт), входи microUSB та Apple Lightning. Повербанк може одночасно заряджати три пристрої, хоча при цьому максимальна потужність буде недоступна.
Зарядка самого повербанку може зайняти значний час через обмеження 2.5 А і 18 Вт. В цілому, XO PR158 пропонує гарне поєднання ціни, ергономіки та функціональності, особливо враховуючи безліч доступних портів.
Модификації XO PR158
Ціни на XO PR158 |
---|---|---|---|---|
XO PR156 | від 899 грн. | 17 пропозицій | ||
XO PR157 | від 788 грн. | 14 пропозицій | ||
XO PR158 | від 1 049 грн. | 19 пропозицій | ||
XO PR160 | від 1 845 грн. | 18 пропозицій |