Powerbank XO PR160
Фото 5 |
XO PR160 |
|
Портативна батарея солідної ємності, якою "по зубах" понад 10 разів зарядити середньостатистичний Android-смартфон або 5 - 7 разів - планшет з великим екраном. Подібні можливості продиктовані використанням літій-полімерного акумулятора на 80000 мАгод. З цієї цифри можна передати на підключені гаджети по шині USB з напругою живлення 5 В близько 50320 ємності. XO PR160 обладнали двостороннім роз'ємом USB type C з максимальною потужністю 18 Вт (Power Delivery), одним повнорозмірним USB з підтримкою швидкого заряджання Quick Charge 3.0 (22.5 Вт), двома додатковими портами USB A з вихідною потужністю по 12 Вт кожен.
Вхідні інтерфейси моделі представлені вищезгаданим USB type C, а також роз'ємами microUSB та Apple Lightning. Повербанк оснащується невеликим інфо-дисплеєм для відображення залишкового рівня заряду акумулятора (у відсотках), шнурком для зручності перенесення та LED-ліхтариком, який можна використовувати як світильник. Зібрано мобільну батарею в корпусі з габаритами 168x83x82 мм та вагою 1.8 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Купити XO PR160
Усі ціни 17 →Універсальна мобільна батарея XO-PR160-80000mAh Black (XO-PR160/29209) XO- | 4 147 грн. |
УМБ xo-pr160 80000mAh (xo-pr160/29209) Black | 2 859 грн. |
XO 80000mAh, PD/18W, QC3.0/22.5W, flashlight, Input(M XO-PR160 / 29209 | 1 989 грн. |
PowerBank XO-PR160 80000mAh,flashlight,Input:DC5V / 2.5A,9V / 2A,12V / 1.5 | 2 999 грн. |
XO PR160 80000 mAh 22.5W Black | 1 845 грн. |
Купив і пошкодував, проблема з програмою збій не заряджає два 00 показує і на цьому все. Об'єм Брак юрий рожок: користуюся XO PR160 менше місяця |
повербанк XO PR160 зручний при використанні. Не великі розміри дозволяють легко переносити його з собою, а його потужність забезпечує надійне заряджання пристроїв у будь-якому місці із мінусів ціни, багато портів, гарне співвідношення ціни та якості гарний простий дизайн. Просте управління. Швидкість зарядки не довга. В цілому, повербанк XO PR160 - це зручний потужний для своїх грошей надійний пристрій, який додає зручності ним користуватися. багато портів, гарне співвідношення ціни та якості гарний простий дизайн. Просте управління. що справжня ємкість при напругі 5v50000mah та слабкий фонарик Сластин Матвей: користуюся XO PR160 кілька місяців |
Модификації XO PR160
Ціни на XO PR160 |
---|---|---|---|---|
XO PR156 | від 899 грн. | 15 пропозицій | ||
XO PR157 | від 788 грн. | 13 пропозицій | ||
XO PR158 | від 1 049 грн. | 18 пропозицій | ||
XO PR160 | від 1 845 грн. | 17 пропозицій |