Powerbank XO PR188
Фото 7 |
XO PR188 |
|
Бюджетний повербанк торгової марки XO дебютував у продажу на початку 2023 року і поповнив когорту рішень із підтримкою швидкої зарядки. Модель оснащена чотирма портами, у тому числі входом microUSB, двома виходами USB A з великою силою струму (4.5 А) і все більш затребуваним Type C, що працює у двох напрямках – для живлення мобільних девайсів та зарядки самої літій-полімерної батареї.
Підтримка різних протоколів швидкої зарядки, таких як Quick Charge 3.0, забезпечує хорошу вихідну потужність до 22.5 Вт (пікова вхідна - 18 Вт), а значить довго чекати на підживлення пристроїв енергією не доведеться. Powerbank-акумулятор XO PR188 базується на літій-полімерній батареї ємністю 20 000 мАгод (74 Вт*год), з яких 12.6 тис. мАгод можна безпосередньо передати мобільним девайсам, тобто при необхідності вдасться близько двох-трьох разів зарядити актуальний Android-смартфон або приблизно 1.5 рази - планшетний комп'ютер із діагоналлю екрана 10 дюймів. Портативна батарея виконана в білому пластиковому корпусі товщиною 28 мм і вагою трохи більше 400 грам, у комплект поставки включений провід microUSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.
Купити XO PR188
Усі ціни 11 →XO PR188 20000 mAh PD20W + QC 3.0 22.5W Black | 999 грн. |
PowerBank ХО PR188 - 20000 mAh PD20W + QC22.5W (Чорний) | 749 грн. |
Powerbank XO PR188 20000 mAh (QC&PD3.0 22.5W) Black | 805 грн. |
Зовнішній акумулятор XO PR188 20000 mAh Black XO-PR188 black | 625 грн. |
XO PR188 20000 mAh 22.5W Black PR188 BLACK | 647 грн. |
Модификації XO PR188
Ціни на XO PR188 |
---|---|---|---|---|
XO PR187 | від 348 грн. | 7 пропозицій | ||
XO PR188 | від 466 грн. | 11 пропозицій | ||
XO PR189 | від 623 грн. | 31 пропозиція |