Графічний дисплей XP-PEN Artist 12 (2nd Generation) (CD120FH)
Відео 2Фото 30 |
XP-PEN Artist 12 (2nd Generation) ArtistsRGB > 120% |
|
Графічний планшет XP-PEN Artist 12 (2nd Generation) створює реалістичне відчуття малювання завдяки новому чіпу X3 у стилусі з чутливістю до 8192 рівнів натискання та куту нахилу до 60°. У комплекті 10 наконечників для пера, які забезпечать варіативність ліній та ефектів. Встановлено матрицю IPS з добрими кутами огляду. Широка кольорова гама екрану точно передає кольори та деталі, а покриття антивідблиску на робочій поверхні дозволить комфортно працювати при сонячному світлі та іншому яскравому освітленні.
Планшет легкий та зручний у транспортуванні. Вбудовані 8 клавіш можна налаштувати під потреби користувача. Пристрій запобігає паралаксним помилкам, забезпечуючи точне позиціонування стілусів і курсорів при кожному русі. Додаткові функції включають розширений режим екрану, дзеркальне відображення відео та використання планшета як додатковий екран. Порти USB-C забезпечують зручне підключення до різних пристроїв – ПК, смартфони та планшети. Реалізовано сумісність із Windows, Mac OS, Android, Chrome OS та Linux, відкриваючи широкі можливості для творчості.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XP-PEN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XP-PEN.
Купити XP-PEN Artist 12 (2nd Generation)
Усі ціни 63 →Графічний планшет XP-Pen Artist 12 Pen Display 2nd Gen Black (JPCD120FHBK) | 10 579 грн. |
Монітор-планшет XP-Pen Artist 12 Drawing Display (2nd Gen) Black (JPCD120F | 10 349 грн. |
Графічний монітор XP-Pen Artist 12 Pen Display (2nd Gen) Pink (JPCD120FHPK | 14 630 грн. |
Графический монитор XP-Pen Artist 12 Pen Display (2nd Gen) Black (jpcd120f | 13 630 грн. |
Графический монитор XP-Pen Artist 12 Pen Display (2nd Gen) Black (JPCD120F | 13 010 грн. |