Графічний дисплей XP-PEN Artist 15.6 Pro
Відео 21Фото 8 |
XP-PEN Artist 15.6 Pro |
|
Графічний дисплей Artist 15.6 Pro від XP-Pen – це пристрій, який забезпечує природну роботу та більш плавні штрихи. Стілус підтримує функцію нахилу пера до 60 ° і розпізнає 8192 рівня натискання. Технологія повного ламінування екрану із захисним склом гарантує чітке зображення з мінімальним навантаженням на очі. Модель має 15.6-дюймовий екран з активною робочою зоною 344 x 194 мм, яка відмінно передає кольори і найдрібніші деталі.
Ергономічний дизайн з тонким профілем, наявність зручного регулювання яскравості та антивідблиску плівки створюють комфортні умови роботи. Крім того, пристрій оснащено колесом керування, яке може бути запрограмоване на масштабування, прокручування та багато іншого. Також доступні 8 клавіш швидкого доступу до основних функцій. Artist 15.6 Pro сумісний з широким спектром операційних систем, включаючи Windows та Mac OS, та працює з основними графічними програмами, такими як Photoshop, Painter, Illustrator, що робить його універсальним інструментом для професійних творчих завдань.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XP-PEN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XP-PEN.
Купити XP-PEN Artist 15.6 Pro
Усі ціни 12 →Монитор-планшет XP-Pen Artist 15.6Pro (Artist15.6PROJP) | 15 367 грн. |
Монітор-планшет XP-Pen Artist 15.6Pro (Artist15.6PROJP) Artist 15.6Pro (Ar | 16 699 грн. |
Монітор-планшет XP-Pen Artist 15.6Pro (Artist15.6PROJP) Artist15.6PROJP | 13 739 грн. |
Планшет XP-Pen Artist 15.6 Pro | 15 416 грн. |
Монітор-планшет XP-Pen Artist 15.6Pro (Artist15.6PROJP) Artist15.6PROJP | 13 725 грн. |