Графічний планшет XP-PEN Star G430S
Відео 15 |
XP-PEN Star G430S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XP-PEN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XP-PEN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XP-PEN Star G430S
Усі ціни 20 →Графічний планшет XP-Pen Star G430S Black (G430SB) | 1 199 грн. |
Графічний планшет XP-Pen G430S black | 1 390 грн. |
Графический планшет XP-Pen G430S (G430SB) | 1 086 грн. |
Графічний планшет XP-Pen G430S (G430SB) | 1 106 грн. |
Графічний планшет XP-Pen G430S black | 1 226 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →