Графічний планшет Wacom Intuos Pro S 2019 (PTH460)
Відео 22Фото 9 |
Wacom Intuos Pro S 2019 |
|
Графічний планшет Wacom Intuos Pro S – інструмент для творчості, що забезпечує природне та точне керування процесом малювання. Сумісність із пером Wacom Pro Pen 2, що включає 8192 рівнів чутливості до натискання та підтримку нахилу до 60 градусів, дозволяє передавати жести з високою точністю. Його конструкція оптимізована для природного відчуття, з мінімальною вагою 450 грам, протиковзким покриттям та зручним розташуванням кнопок.
Графічний планшет з діагоналлю 7 дюймів та 6 програмованими клавішами розроблений з урахуванням потреб професійних користувачів. Ідеально підходить для вирішення творчих завдань завдяки технології Wacom, що дає відчуття роботи із традиційними інструментами. Вбудоване сенсорне кільце дозволяє швидко змінювати параметри налаштувань для зручності. Пристрій оснащений покриттям антивідблиску, що запобігає зовнішнім світловим впливам, і технологією, що виключає паралаксні помилки між наконечником стилуса і курсором. Зручний та легкий у транспортуванні планшет забезпечує комфортне використання у будь-яких умовах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wacom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wacom.
Купити Wacom Intuos Pro S 2019
Усі ціни 56 →Wacom Intuos Pro Small PTH460K0B | 11 099 грн. |
Графічний планшет Wacom Intuos Pro S Bluetooth Black (PTH460K0B) | 8 783 грн. |
Графический планшет Wacom Intuos Pro S Bluetooth Black (PTH460K0B) Ua | 9 999 грн. |
Графічний планшет Wacom Intuos Pro S (PTH460K0B) PTH460K0B | 11 099 грн. |
Графічний планшет WACOM Intuos Pro S (PTH460K0B) | 11 099 грн. |