Каталог   /   Офіс і канцелярія   /   Торгівля   /   Принтери чеків і етикеток   /   Xprinter

Чековий принтер Xprinter XP-423B USB, Serial

Фото - Чековий принтер Xprinter XP-423B USB, Serial
Фото 9
Xprinter XP-423B USB, Serial
Основне
Типнастільний (від мережі)
Друкетикетки
Характеристики друку
Макс. роздільна здатність друку203 dpi
Швидкість друку152 мм/с
Ширина друку108 мм
Ширина паперу116 мм
Макс. діаметр рулону102 мм
Підключення
USB
RS-232
Загальні характеристики
Габарити217x178x158 мм
Вага1.2 кг
Офіційний сайтxprintertech.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Xprinter XP-423B USB, Serial

Усі ціни 11 →

Друкарка чеків Xprinter XP-Q804S (термодрук, 260мм/с, стрічка 80мм, USB+Serial+Lan,авторізак,чорний)

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 930 грн.

Принтер етикеток X-PRINTER XP-423B USB, Serial (XP-423B USB+Serial) XP-423B USB+Serial

Технологія друку - прямий термодрук, інтерфейси та підключення - USB, Serial, роздільна здатність - 203 DPI
icom.net.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 433 грн.

Друкарка чеків Xprinter XP-Q804S (термодрук, 260мм/с, стрічка 80мм, USB+Serial+Lan, авторізак, чорний)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
2 799 грн.

Принтер етикеток X-PRINTER XP-423B USB, Serial (XP-423B USB+Serial) XP-423B USB+Serial

Технологія друку - прямий термодрук, інтерфейси та підключення - USB, Serial, роздільна здатність - 203 DPI
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
3 825 грн.

Принтер етикеток X-PRINTER XP-423B USB, Serial (XP-423B USB+Serial) XP-423B USB+Serial

+ 174 балів ITbox, Технологія друку - прямий термодрук, інтерфейси та підключення - USB, Serial, роздільна здатність - 203 DPI
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Xprinter XP-423B USB, Serial

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Xprinter XP-423B USB, Serial

Ціни на Xprinter XP-423B USB, Serial
Xprinter XP-423B USB від 3 478 грн.5 пропозицій
Xprinter XP-423B USB, Ethernet від 3 878 грн.3 пропозиції
Xprinter XP-423B USB, Ethernet, WiFi від 4 986 грн.3 пропозиції
Xprinter XP-423B USB, Serial від 2 799 грн.11 пропозицій
Xprinter XP-423B USB, WiFi від 4 055 грн.7 пропозицій