Електроскутер Yadea E8S
Відео 1Фото 28 |
Yadea E8S
Запас ходу:110 км
Максимальна швидкість:50 км/год
Потужність двигуна:2.7 к.с., 2 кВт
Максимальне навантаження:200 кг
Оснащення:освітлення, поворотники, сигнал, протиугонка, підніжка
Місткий бокс для речей під сидінням. Гальма: передні та задні дискові. Діаметр диска: 12 дюймів. USB-роз'єм для заряджання телефонів.
Всі характеристики
Купити Yadea E8S
Усі ціни 47 →Електроскутер Yadea E8S 2000 Вт White | 76 999 грн. |
Электроскутер YADEA E8S (white), 2000Вт, белый | 76 999 грн. |
Электроскутер YADEA E8S 2000W black E8S (black) | 73 999 грн. |
Електроскутер yadea e8s 2000Вт, білий e8s (white) | 76 999 грн. |
Электроскутер YADEA E8S 2000Вт черный E8S (black) | 77 118 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →