Електроакустична гітара Yamaha LS6 ARE
Yamaha LS6 ARE
Тип:електроакустична
Розмір:4/4, гранд аудиторіум
Дека:ялина
Бридж:палісандр
Нижня дека:палісандр
Гриф:червоне дерево, 20 ладів(у)
Обичайка:палісандр
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики LS6 ARE
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha LS6 ARE
Усі ціни 12 →Электроакустическая гитара YAMAHA LS6 ARE | 31 400 грн. |
Гітара Yamaha LS6 A.R.E NATURAL | 38 950 грн. |
Акустична гітара Yamaha LS6 ARE | 29 999 грн. |
Электроакустическая гитара YAMAHA LS6 ARE | 31 398 грн. |
Yamaha Ls 6 A.R.E Dt | 46 920 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →