Цифрове піаніно Yamaha P-S500
Фото 10 |
Yamaha P-S500
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:256 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:660 шт.
Жорсткість:зважена
Акомпанемент:370 шт.
Всі характеристики
Характеристики P-S500
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha P-S500
Усі ціни 14 →Цифрове піаніно Yamaha P-S500 | 71 999 грн. |
Цифровое пианино YAMAHA P-S500WH | 81 480 грн. |
Цифрове піаніно Yamaha P-S500 White | 81 480 грн. |
Фортепіано цифрове YAMAHA P-S500 (Black) | 81 480 грн. |
Yamaha P-S500WH - Digital Piano, White | 88 760 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →