Домкрат Yato YT-17260
Фото 3 |
Yato YT-17260 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-17260
Домкрат механический реечный Yato 3,0т (YT-17260) | 4 235 грн. |
Домкрат рейковий Yato h130-700мм (YT-17260) | 3 569 грн. |
Yato Домкрат реечный Yato с ручным рычагом 3 т 130 - 700 мм (YT-17260) | 3 388 грн. |
Рейковий Домкрат(3.0 т/700 мм)Ручний Важелевий(YATO)YT-17260 | 4 450 грн. |
Домкрат механический реечный 130-700 мм Yato YT-17260 | 4 204 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →