Зварювальна маска-хамелеон Yato YT-73921
Відео 1Фото 4 |
Yato YT-73921 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-73921
Усі ціни 8 →Маска сварщика хамелеон Yato (YT-73921) | 4 125 грн. |
Сварочная маска Yato YT-73921 "Хамелеон" | 3 499 грн. |
Зварювальний шолом Yato YT-73921 | 3 235 грн. |
Маска зварника YATO YT-73921 | 3 476 грн. |
Зварювальна Маска Хамеліон YATO® YT-73921 | 4 336 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →